Teie hinnang: 4.8
Hinnang: 4.3 - 18 Hääli

WALMARTi sooduskood ja kupongid

Altpoolt leiate 13 kehtivat kupongikoodi ja soodustust, mis töötavad WALMARTi jaoks 2024. aasta juunis

Walmart on üks maailma suurimaid veebipõhiseid kaubanduskeskusi, mis saab edukalt kasutada üht neist sooduskoodidest madala hinnaga. Walmart on suurepärane võrgukaubanduskeskus, mille tooted on sorteeritud kategooriatesse: elektroonika ja kontorifilmid, muusika ja raamatud, kodu, mööbel, seadmed, kodutehnika ja siseõu, rõivad, kingad ja ehted, imikud ja väikelapsed, mänguasjad ja videomängud, toit, Majapidamine ja lemmikloomad, Apteegid, Tervis ja ilu, Sport, Fitness ja väljas, Autod ja rehvid, Fotod, Kingitused, Personaliseeritud kauplus, Õmblus-, käsitöö- ja peotarbed. Need on peamised kategooriad, kus Walmarti kupongid allahindluse saamiseks edukalt töötavad.

Selles poes müüdavaid tooteid tarnitakse peamiselt USA-s (seal on ka füüsilised jaemüügikauplused Walmart), kuid veebipoest ostjad saavad kasu rahvusvahelisest kohaletoimetamisest, välja arvatud juhul, kui Walmarti globaalsed veebisaidid seda kasutavad. Pühendatud järgmistele riikidele ja piirkondadele: Argentina, Brasiilia, Kanada, Kesk-Ameerika, Tšiili, Hiina, Jaapan, Mehhiko, Puerto Rico ja Ühendkuningriik. Walmarti kupongikoodi saab kasutada iga poe jaoks eraldi.

Toote tagastuspoliitika on 90 päeva alates kuupäevast, mil see veebist osteti, ja see ei mõjuta Walmarti sooduskoodi kasutamist või mitte. Lisaks saab Walmarti kupongi kasutada selle poe ja teistes Walmarti pakkumistes juba madala hinnaga toodete puhul.

...Loe rohkem