Teie hinnang: 4.8
Hinnang: 4.8 - 6 Hääli

porzellantreff.de Sooduskoodid ja kupongid

Altpoolt leiate 8 kehtivat kupongikoodi ja soodustust, mis töötavad saidil porzellantreff.de 2024. aasta juunis

Porzellantreff.de on Saksamaalt pärit portselani-, klaasi-, keraamiliste lauanõude ja söögiriistade e-pood Euroopa tippbrändidega, nagu Villeroy & Boch, Rosenthal, Rosenthal Versace, Wedgwood ja Le Creuset. Iga portselanibrändi jaoks saate kasutada üht meie Porzellantreffi kupongi allolevast loendist.

Selle poe kogemus on üle 15 aasta, mis tähendab, et see on Saksamaal ja kogu maailmas müünud ​​keraamilisi esemeid enam kui poolele miljonile ostjale. Kuna need on üks suuremaid keraamikakauplusi, on porzellantreff.de sooduskupongi kasutamisel hinnad keskmiselt 20% madalamad.

Keraamilisi, portselani, klaasi, keraamilisi lauanõusid ja söögiriistu tarnitakse kulleriga kogu maailmas otse Saksamaalt. Klientidega paremaks suhtlemiseks on nii e-poe leht kui ka veebipõhine tugi inglise, saksa ja vene keeles.

Porzellantreff.de voucherit saab kasutada kõigi 125,000 XNUMX püsivalt laos oleva toote jaoks. Veebipoes saab tasuda krediit- või deebetkaardiga, VISA, Mastercard, Maestro või JCB kaudu pangaülekandega või PayPaliga.

...Loe rohkem