Teie hinnang: 5.0
Hinnang: 4.7 - 6 Hääli

IHG sooduskood ja kupongid

Altpoolt leiate 12 kehtivat kupongikoodi ja soodustust, mis töötavad IHG jaoks juunis 2024

IHG on üks maailma parimatest hotelliettevõtetest, mis on esindatud peaaegu 100 riigis. IHG pakub laias valikus hotellikaupu mõistliku hinnaga. IHG-d armastavad miljonid tarbijad üle maailma, kuna meie peamine eesmärk on klientide rahulolu. IHG kupongikoodid leiate allpool ja on väga populaarsed.

Kui peaksite reisipakkumisi otsima, võiksite oma viibimise ennetähtaegselt broneerides kokku hoida kuni 20%. Teisiti öeldes näete peaaegu kõiki IHG saadaolevaid pakkumisi täpselt samas peatuses. IHG hotellide kaudu kogu maailmas saate broneerida majutuse mõnes maailma suurimas äri- ja kultuurikeskuses ning valides erinevaid hinnaklasse kuuluvaid kaubamärke, ei pea te nende sees hoidmiseks panka lõhkuma. Iga hotell pakub erinevaid lunastustasemeid, et saaksite oma hüvesid tõeliselt optimeerida. Võite valida ka lemmikloomasõbralikke hotelle. IHG kontserni eesmärk on kunagi olnud vastavuses puhta luksuse ja tõelise külalislahkuse pakkumisega oma klientidele. Lihtsalt on valikus hulgaliselt usaldusväärseid nimesid ja me pole isegi mitut vähem tuntud kaubamärki nimetanud nimed, mida teate.

IHG hotellikupongidega saate sulgeda suurepärase puhkusepaketi ja kui broneerite varakult, säästate kindlasti rohkem. Tavaliselt on kassalehel väike kast, mis tuletab teile meelde sooduskoodi sisestamist. Kaup peab olema kahjustamata. IHG sooduskood on kodeeritud spetsiaalselt kaupade jaoks, mis võivad olla reklaamitud. Kuna teil on võimalik rakendada IHG sooduskoodi ja saada allahindlust, mis rakendub automaatselt juba teie esimesel USA-s sõidul, saate teie IHG Rewards Clubi punktidega vautšeriga, mis tuleb kanda teie kontole IHG saidi kaudu.

...Loe rohkem